רעיונות ליום הולדת מפרץ ההרפתקאות


יומולדת מפרץ ההרפתקאות


מפרץ ההרפתקאות היא סדרה קנדית מצוירת שעלתה לאוויר בשנת 2013 ונראה שבינתיים היא כאן כדי להישאר. אם הגעתם עד הלום, יש לשער שגם יוצא חלציכם הוא מעריץ מושבע של ריידר וחבורת כלבלבי ההצלה, ואתם מכירים אותם היטב. ובכל זאת, אי אפשר בלי 'לישר קו' ולספק מעט חומר רקע לפני שמתחילים, אם כך, ריידר המדובר הנו המנהיג הבלתי מעורער של יחידת חילוץ המורכבת מששה גורי-הצלה אמיצים ומתוקים כאחד, וכולם ביחד עובדים על משימות לרווחתם של תושבי מפרץ ההרפתקאות בו הם מתגוררים.


כל אחד מהכלבלבים מתאפיין בסל מיומנויות שונה, המבוסס על מקצועות 'אמיתיים' מהחיים. אם תשאלו את בעל השמחה מי הוא השוטר, מי הכבאי ובמה רוקי הכי טוב... אנחנו סמוכים ובטוחים שהוא ידע לספק לכם את כל התשובות!


ממש כמו לכל כלב, גם לכלבים ממפרץ ההרפתקאות יש מלונות, אלא שאלה יודעות להפוך לכלי רכב ייעודיים לעת מצוא, וממש כמו כל לוחם אמיץ בצה"ל, גם הגורים שלנו מצוידים בפק"ל רציני, היינו, תרמיל גב שמכיל את כל כלי העבודה הדרושים להם בעת הצורך. ועת הצורך מגיע. תמיד.


ואחרי שהבנו את סיפור המסגרת, אפשר להתמודד בצורה טובה, נכונה, רלוונטית והכי חשוב, יצירתית יותר עם הפקת יומולדת אתגרית והרפתקנית במיוחד ברוח מפרץ ההרפתקאות, יצאנו לדרך, אנחנו מתחילים!צבעים של יום הולדת מפרץ ההרפתקאות


הצבעים השולטים ביומולדת מפרץ ההרפתקאות, הם אדום וכחול, עם נגיעות של לבן וצהוב.


נסייג ונאמר, שנרשמו מקרים, בודדים אומנם, בהם בעל השמחה התאהב דווקא בדמות מסוימת מתוך הסדרה, ואז אתם מתמודדים עם אירוע בגוונים שונים בתכלית בהתאם לדמות. 


סקיי – שהיא הדמות הכלבית (במובן החיובי של המלה) והנשית, בגוונים, איך לא, של ורוד... צ'ייס – בגוון שולט של כחול עם נגיעות אפשריות של חום, שחור, לבן וצהוב. זומה – יומולדת זומה ממפרץ ההרפתקאות, יהיה יומולדת כתום למדי וכן הלאה...מאפיינים צורניים של יומולדת מפרץ ההרפתקאות


מלבד הדמויות עצמן, המאפיינים הצורניים של יומולדת מפרץ ההרפתקאות יהיו עצמות מאכל לכלבים, טביעות כפות רגלים של... כלבים ובאדג'ים (תג), שכן כל אחד מכלבי ההצלה נושא תג עם סמל המאפיין את יכולותיו. תוכלו להתרשם מכל המאפיינים הצורניים בלוגו של התוכנית.עיצוב האירוע – ברצוני להמליץ כאן על תוספת אישית, טרנדית  וחביבה ביותר בדמות מדבקות ממותגות מפרץ ההרפתקאות, הנושאות את שמו של חתן השמחה. המדבקות מיועדות להדבקה על בקבוקי שתייה. גם אם תקפידו רק על הצבעים הנכונים של האירוע, ועל שולחן הכיבוד יונח מגש עם בקבוקים ממותגים. דיינו! יש לכם כבר אירוע קונספט מעוצב למשעי! 
תמונה מפינטרסטעוגות השראה יום הולדת מפרץ ההרפתקאות


נדגמו מתוך mundoovo פינטרסטעוגות פשוטות וישימות - יום הולדת מפרץ ההרפתקאות


כי כמו תמיד, חשוב לנו לספק השראה אך גם רעיונות פשוטים וקלים לביצוע.


נדגמו מתוך huffingtonpost mummymishapsלגבי העוגות, תמיד תוכלו להיעזר בתמונה אכילה של מפרץ ההרפתקאות ולבנות סביבה עוגה מפוארת!פעילויות אפשריות ליומולדת מפרץ ההרפתקאות

אז דאגנו לעיצוב האירוע ודאגנו לעוגה, וכבר בא לכבות את הנרות, לבקש משאלה ו...לתת ביס!


אבל כידוע, עוגות יומולדת יש להרוויח ביושר ובכבוד, ובשביל כבוד – צריך לעבוד!


לפניכם מספר רעיונות נחמדים להפעלות ביום הולדת מפרץ ההרפתקאות, ואפילו משחק תחרותי בין קבוצות שהותאם במיוחד לאירוע.דפי צביעה מפרץ ההרפתקאות


את דפי הצביעה הבאים ועוד הרבה אחרים, תוכלו למצוא ברחבי הרשת ולעשות בהם שימוש במסיבת יום ההולדת שלכם בצורה חוקית ביותר.


אז למה אתם מחכים?נדגמו מתוך פינטרסט coloringpages101לוח משחק עצם-עקבות על משקל איקס-עיגול


עוד משחק שאפשר להפיק בקלות יחסית לטובת אירוע שמשובצות בו פינות עבודה, יצירה ומשחק.


צביעה על דפים בצורת עצם – פשוט, ישים ומקסים!

נדגמו מתוך huffingtonpostרעיון למשחק תחרותי ברוח 'מפרץ ההרפתקאות'

את המשחק הבא רצוי לשחק ביומולדת קיצי בחוץ, אך גם סלון ביתי גדול ופנוי יוכל להתאים.


יתכן שחלקכם זוכרים את המשחק 'הכלב והעצם' מילדותכם הרחוקה יותר או פחות, ובכן, מדובר באותו המשחק בדיוק, עם כמה התאמות קטנות שביצענו לטובת אירוע הקונספט.

  • חלקו את כלל המשתתפים לשתי קבוצות בנות מספר זהה של ילדים, סדרו אותם בשתי שורות, אלה מול אלה, במרחק של כעשרים מטרים בין שתי הקבוצות.

  • בנקודת האמצע בין שתי הקבוצות הניחו חפץ דמוי עצם. (למשל, עצם משחק לכלבים שניתן לרכוש בכל חנות חיות).

  • מטרת המשחק היא להשיג את העצם.

  • בקבוצה אחת מספרו את הילדים מ-1 עד 10 (רצוי לא יותר מעשרה משתתפים בקבוצה ואף פחות מכך).

  • בקבוצה השנייה תנו לכל ילד שם המבוסס על אחת מהדמויות בסדרה: ריידר, דומה, צ'ייס, מרשל, סקיי, רוקי, ראבל, אוורסט, טראקר, קאלי, מנדי, ראשת העיר טובה, מר פורטר ויש עוד... אבל ראו הוזהרתם, אם אתם נזקקים למספר רב יותר של דמויות, יש לכם עסק עם מגה-אירוע, וחשבו שנית לגבי יכולתכם להפעיל את המשחק בתנאים הללו.

  • בכל 'טורניר' אמרו מספר ונקבו בשם של אחת הדמויות, הילד שקראתם במספר שלו מהקבוצה האחת, והילד שנושא את שם הדמות מהקבוצה השנייה, צריכים לרוץ אל עבר העצם ולחטוף אותה.

  • הילד שהביא ראשון את העצם לקבוצה שלו, מזכה את הקבוצה שלו בנקודה.

חוקים ומגבלות: אסור לחטוף מהיד, להיאבק או להרביץ...


במקרה בו משתתף מקבוצה אחת הצליח לגעת בכתפו של משתתף מהקבוצה השנייה שמחזיק בעצם, שני המשתתפים חוזרים לקבוצות, אף אחת מהקבוצות לא זוכה בנקודה, והטורניר הבא מתחיל.
שיהיה לכם יומולדת מפרץ ההרפתקאות חוויתי ומיוחד! מזל טוב!

5745 צפיות0 תגובות