רעיונות ליום הולדת מיני מאוס

מתוך babyshowerideas4uהיא נולדה בשנת 1928 באולפני 'האחים דיסני', במטרה למלא את עולמו של מיקי-מאוס. להבדיל ממרבית הנושאים המובילים את חגיגות ימי ההולדת, מיני מאוס היא אולי היחידה שגם אתם – ההורים הכרתם עוד בימי ילדותכם. וגם אם מעולם לא חגגתם 'יום הולדת נושא' שכולה מיני, לא מן הנמנע, שהתחפשתם למיני-מאוס או לבן זוגה – מיקי בפורים למשל.


אז תנו הרבה כבוד לעכברה הכי מפורסמת בעולם ולזאטוט שבחר לחגוג אתה!קווים עיצוביים לדמותה של יום הולדת מיני מאוס


היתרון הבולט של גברת ותיקה כמו מיני-מאוס הוא שאין צורך להביאה במלוא הדרה – עם הצבעים והפנים המחייכות. די בדמות הצל שלה ובקווי המתאר החיצוניים כדי שכולם יבינו בדיוק אבל בדיוק! במי מדובר.


למעשה, גם אם נסתפק רק בחלק סימבולי של דמותה, כמו האוזניים העגולות עם הסרט המנוקד שמקשט את המרווח ביניהן, ואף בסרט לבדו, כולם יבינו מיד שיש להם עניין עם מיני מאוסית.


אם כך, הצבעים השולטים ביום הולדת מיני מאוס יהיו אדום או ורוד עם נקודות לבנות, אפשר לשלב נגיעות של צהוב, שכן, הנעליים המקוריות של מיני-מאוס היו צהובות.


המאפיינים הצורניים מלבד מיני-מאוס בכבודה ובעצמה, הם הסרט המפורסם שהיא עוטה על ראשה, וגם כאמור, דמות הצל של מיני – עיגול אותו מעטרות שתי אוזניים עגולות וסרט ביניהן.

די באוזניים ובסרט האופייני כדי שכולם יבינו במי מדובר.

מתוך: amazonעוגות יום הולדת מיני מאוס


בתמונות הבאות, תוכלו להתרשם מעוגות מיני-מאוס מינימליסטיות שמנצלות בדיוק את היתרון של הסתפקות בקווי המתאר החיצוניים של העכברה. העוגות כל כך פשוטות להכנה עד שלא נדרשים כאן דיבורים נוספים! אם כן, נשתוק כעת וניתן לתמונות לדבר.בתמונות הבאות דוגמאות לקאפקייקס ישימים של מיני מאוס, עם עוגיות אוראו בתור אוזניים.


את הסרט של מיני תוכלו להכין בקלות יחסית מבצק-סוכר צבוע, אך שימו לב שבתמונה השנייה, ויתרו אפילו על הסרט על ידי שימוש במאפייני צבע וצורה מובהקים של מיני – קרם ורוד שניתן להכין בקלות יחסית בעזרתצבע מאכל ג'ל, וסוכריות לקישוט בצורה של עיגולים לבנים. 


אגב, אחד היתרונות של עוגות מינימליסטיות, הוא שכעת תוכלו להיעזר בצלחות עוגה, בכוסות חד פעמיות, במפיות של מיני מאוס ואף בחבילות מיתוג אישי של מיני מאוס – מבלי שזה יראה מקושקש מדי!


מתוך: thesoccermomblog peeweesnpinwheels dessertfirstgirl za.pinterestרעיונות להפעלה ביום הולדת מיני מאוס

רעיון מקסים ליצירה ביום-הולדת מיני מאוס, הוא קישוט קשתות לשיער עם אוזניים של מיני.


לפי גיל החוגגים שיקלו להכין מראש מלאי קשתות לקישוט עם אוזניים מבד-לבד בצבע שחור, ובעצם, כל צבע בא בחשבון!


גזרו מהבד שבלונות של שני עיגולים המחוברים ביניהם, כל שני עיגולים כאלה יש להצמיד לקשת וזה לזה, בעזרת אקדח דבק חם או דבק גוטרמן והם יהוו אוזן אחת מתוך השתיים.


כעת, הכינו לחוגגים, דבק, שאריות בדים ושלל חומרים לקשט אתם ויש לנו ניצחון! 


תוכלו להתרשם מהכנת הקשתות בתמונה וגם בלינק הבא twopointsforhonesty

בתמונה ובלינק הבא pinterest  תוכלו להתרשם משלל אפשרויות יצירתיות לקישוט אוזניים של מיני מאוס, זה אינסופי העניין הזה!שתהיינה לכם עוד הרבה שמחות וחגיגות, מזל טוב!

473 צפיות0 תגובות